16. 04. 2014 Nezaradené

Nový web Ligy za duševné zdravie

Pripravili sme pre vás novú štruktúru a modernejší vzhľad web stránok Ligy za duševné zdravie.

Dôvodov na obnovenie web stránok bolo niekoľko. V prvom rade sme sa zamerali na zvýšenie bezpečnosti a stability stránok. Nové stránky majú tiež mierne upravený, modernejší vzhľad a dobre sa čítajú na mobilných zariadeniach – šikovných telefónoch a tabletoch.

Druhý dôvod na zmenu bola skutočnosť, že web stránky www.dusevnezdravie.sk obsahujú veľké množstvo mimoriadne kvalitných článkov, video príspevkov, fotografií, blogov a ďalšieho materiálu. Preto sme nový obsah nanovo upratali do kategórií a jednotlivé články sme naviac označkovali, aby ste sa ľahšie vedeli orientovať v tejto rozsiahlej databáze vedomostí a postrehov o duševnom zdraví.

Na hlavnej stránke vpravo hore je Hlavné menu, ktoré vás navedie na najdôležitejšie články a informácie z kuchyne Ligy za duševné zdravie. Novými prvkami sú vľavo dole Kategórie a Archív, kde sa k jednotlivým článkom môžete dostať buď podľa roku ich vzniku, alebo podľa hlavnej kategórie, do ktorej článok patrí.

Vpravo dolu sme pre vás na hlavnej stránku umiestnili novinku v podobe odkazu na krátke videá osobností, ktoré sa vyjadrili na tému Duševné zdravie. Spolu ich máme pre vás na stránke http://www.dusevnezdravie.sk/povedali-o-dusevnom-zdravi/ viac ako dvadsať a ďalšie sú v príprave.

Na spodnej strane hlavnej stránky nájdete ďalšie členenie príspevkov podľa toho, o akej oblasti príspevok pojednáva. Nazvali sme ho Iný pohľad na náš obsah. Tiež sme sem umiestnili najdôležitejšie Linky pomoci a nádeje pre tých, ktorí túto pomoc urgentne potrebujú.

Prístup k všetkým uvedeným štrukturálnym prvkom web stránok máte aj z každej podstránky okrem Povedali o duševnom zdraví, ktorá je koncipovaná ako prehľad video príspevkov.

Chystáme ešte niekoľko ďalších vylepšení, aby sa naši čitatelia mohli dostať na všetky naše projektové microsite-stránky, ako sú napríklad stránky zaoberajúce sa alkoholizmom http://menejalkoholizmu.dusevnezdravie.sk/, otázkami spojenými s našim smútkom za zosnulými blízkymi http://www.kolobehzivota.sk/ a mnohé ďalšie.

Veríme, že sa vám nová podoba našich stránok bude páčiť. Nakoniec – robili sme to pre vás.