Podporte nás

Podporte náš boj za duševne zdravú spoločnosť.

Ľudia s duševnou poruchou sú spomedzi všetkých ľudí so zdravotným postihnutím jednou z najzraniteľnejších skupín. Duševnú poruchu nie je vidieť. Jedna z možností ako ihneď pomôcť človeku v kríze, je dať mu možnosť zavolať na 24 hodinovú Linku dôvery Nezábudka, ktorú sa nám podarilo znovu obnoviť.

Prečo podporiť
Ligu za duševné zdravie

Vašim darom môžu byť podporené aj tieto naše projekty a aktivity:

  •  INFORMUJEME!  Pravidelná dotlač informačných edukačných letákov o psychických poruchách a následná distribúcia do čakární a ambulancií odborníkov i škôl po celom Slovensku.
  • MENÍME ŽIVOT KOMUNÍT! Vďaka našim jedinečným programom Koalícií firiem, škôl a miest za duševné zdravie prinášame zmeny k lepšiemu pochopeniu úlohy starostlivosti o duševné zdravie v spoločnosti a poskytujeme konkrétne nástroje a metodiky na zlepšenie duševného zdravia celých komunít.
  • DISKUTUJEME!  Séria diskusií odborníkov z radov psychiatrov a psychológov na rôzne témy, spojené s premietaním filmov s tematikou duševných porúch. Dozviete sa to, čo ste vždy chceli vedieť a báli ste sa psychiatra opýtať.
  • POMÁHAME!  Zabezpečujeme nepretržitú e-mailovú poradňu v rámci Linky dôvery Nezábudka, kde renomovaní odborníci pomáhajú všetkým, ktorí z rôznych príčin nemôžu osobne navštíviť lekára a ani telefonovať.
  • ZACHRAŇUJEME ŽIVOTY!  Celoročná prevádzka celonárodnej krízovej Linky dôvery Nezábudka – telefonickej a e-mailovej poradne, na ktorej 24 hodín denne, anonymne a bezplatne dostane pomoc každý, kto sa ocitol v akútnej psychickej kríze.


30€
– zaistí odbornú psychologickú pomoc pre človeka v núdzi
50€ – pomôže materiálne zabezpečiť Linku dôvery Nezábudka
100€ – zabezpečí školenie krízovej intervencie, ktorá je potrebná pri život zachraňujúcich telefonátoch

Ďakujeme vám!

Fakturačné údaje

IČO
30786525
ČÍSLO ÚČTU
4040154002
KÓD BANKY
3100
IBAN
SK79 3100 0000 0040 4015 4002
SWIFT
LUBASKBX
VARIABILNÝ SYMBOL PRE DAR
99

Pomoc pre Linku dôvery Nezábudka

Linka dôvery Nezábudka pomáha v krízových situáciách, prináša pokoj v duši a dokonca zachraňuje životy. Teraz však potrebuje zachrániť ona. Ďakujeme za každý príspevok.


Chcem pomôcť

Darujte nám 2%
zo svojich daní

Týmto gestom pomôžete tým, ktorí sa rozhodli zabojovať o svoje duševné zdravie. V práci, v škole, v rodine. Depresie, úzkosti, panické ataky či vyhorenie sú stavy, ktoré sa dajú liečiť. Nikto nemusí zbytočne trpieť.

Len vďaka tejto podpore sa nám darí udržať mnohé projekty zamerané na podporu duševného zdravia.

Ďakujeme!

Ako poukázať 2%

Ako nás ešte môžete podporiť?

Zorganizujte darcovskú výzvu

Vytvorte si vlastnú darcovskú výzvu, šírte ju medzi svojimi priateľmi a známymi a pomôžte nám získať ďalšie dary. Ďakujeme!
Viac informácií