Projekt

Kalendár akcií projektu Slovensko s Ukrajinou

Prinášame Vám kalendár podujatí pre verejnosť v rámci projektu Slovensko s Ukrajinou. Nájdete tu informácie o aktivitách pre vás a vaše deti v jednotlivých regiónoch Slovenska.
Dovoľujeme si vás upozorniť, že oznamy v kalendári sú aktualizované každý týždeň.

Це календар подій. Тут ви знайдете інформацію про заходи для вас і ваших дітей в кожному регіоні Словаччини. Хочемо звернути увагу на те, що анонс подій в календарі оновлюється кожного тижня.

Pozrite si video z tvorivého veľtrhu Letná Cverna Trh 2022, kde sa 03.09 zúčastnil aj náš  najlepší tím psychológov v meste Bratislava.
Zapojili sa so svojim tovarom v spoločnom stánku Kreatívna Ukrajina, usporiadali dielňu na výrobu kukla-motanka „Travnitsa-health resort“ pre ukrajinských a slovenských návštevníkov.
UA
03.09 у м. Нова Цверновка, Račianska 78, найкраща команда психологів міста Братислави організації Ліга психологічного здоров’я організувала творчий ярмарок Letná Cverna Trh 2022!
Ми українці, брали участь зі своїми товарами на спільному стенді Креативної України, організували майстерню з виготовлення Ляльки-мотанки для українських та словацьких гостей.