26. 10. 2023 Aktuality Čo pre vás robíme

Akreditovaný online kurz Sociálne zručnosti pre lekárov a zdravotníckych pracovníkov so zameraním na duševné zdravie.

Milé kolegyne, kolegovia,

Pozývame Vás na novootvorený akreditovaný online kurz Sociálne zručnosti pre lekárov a zdravotníckych pracovníkov so zameraním na duševné zdravie. V súčasnosti sledujeme veľký nárast pacientov s rôznymi problémami v oblasti duševného zdravia a tento kurz sa zameriava práve na to, aby lekári a iní zdravotníci dokázali odlíšiť hlavné problémy v oblasti duševného zdravia a aby dokázali k takýmto pacientom správne pristupovať.

Celý vzdelávací program predstavuje približne 12 hodín (rozdelených medzi online samoštúdium a webináre) vzdelávania a získate ním 12 kreditov v rámci CPD. Program sa realizuje iba v priebehu novembra a je k dispozícii limitovaný počet miest, preto neváhajte a zaregistrujte sa čo najskôr.

Na program sa môžete zaregistrovať priamo TU – po zaregistrovaní dostanete všetky potrebné informácie prostredníctvom e-mailu, preto je dôležité, aby ste sledovali svoju emailovú schránku.

Viac informácií o programe a lektorkách nájdete TU.

Tento program prináša Liga za duševné zdravie v spolupráci so skúsenými lektorkami. Program je financovaný z Európskeho sociálneho fondu, preto je pre účastníkov bezplatný.

Tešíme sa na vás.

Mgr. Michal Bača
Liga za duševné zdravie