13. 06. 2017 Nezaradené

Osobnosti Ligy_Jana Pitková a Saša Bražinová boli ocenené

Milé kolegyne, sme na váš pyšní

GRATULUJEME našej kolehyni Janke Pitkovej zakladateľke členského združenia Kolobeh života za prvé miesto v ankete Slovenka roka 2017 v kategórii CHARITA! Sme hrdí, že si spoločnosť začala všímať aj takú zložitú tému ako smrť a smútenie. Viac o téme si môžete prečítať na webe Kolobehu života: http://www.kolobehzivota.sk/
Janke ešte raz úprimne blahoželáme a želáme do ďalšej práce veľa sily, trpezlivosti a dobrých ľudí okolo seba – ktorých veríme, že má!

Fotka uživatele Liga za duševné zdravie SR.

GRATULUJEME aj našej kolegyni Alexandre Bražinovej, ktorá je dušou nášho úspešného projektu pre malé deti „Zippyho kamaráti“, k finálovému umiestneniu v kategórii Veda a výskum! Saša bola aj riaditeľkou Ligy za duševné zdravie, bola v USA, kde sa tiež zaoberala starostlivosťou o ľudí so skúsenosťou s duševnou poruchou. Jej dlhoročné skúsenosti sú nesmierne cenné pre prácu Ligy za duševné zdravie.

Fotka uživatele Dagmar Kusa.

Janka Pitková a Saška Bražinová, ešte raz upozorňujeme na vaše celoslovenské ocenenie, ste súčasťou super tímu, dokázali ste sa obklopiť kvalitnými ľuďmi.

Ste pre nás SLOVENKY ROKA! Ďakujeme za vašu prácu!